ForumTematyPostyOstatni Post
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek00
Brak nowych postów

CENTRUMSerce miasta, wypełnione przybytkami wszelkiego rodzaju, uciech cielesnych i duchowych. Znajduje się tu niemal wszystko - sklepy oferujące towary wszelkiej maści, restauracje, kawiarnie, kluby z kolorowymi neonami. Drapacze chmur, w których znajdują się najdroższe, ekskluzywne mieszkania, teatry i kina. Do wyboru, do koloru.

11Pandemonium
Nie Lis 24, 2013 5:39 pm
Pathology Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

TERENY ZIELONEParki, których nie brak zarówno w ścisłym centrum jak i terenach od niego oddalonych. Oprócz nienagannie utrzymanej zieleni znaleźć tu można miejsca do urządzania pikników (jeśli komuś niemiłe siedzenie na kocyku rozłożonym na trawi), place zabaw, alejki do joggingu i pomniejsze zbiorniki z wodą.

11The Great Gatsby...
Nie Lis 24, 2013 5:57 pm
Pathology Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

TERENY GÓRSKIEDaleko na wschód znajdują się rozległe góry, obiekt licznych wycieczek i spacerów. Postępująca urbanizacja terenu doprowadziła do budowy licznych domków wypoczynkowych, oferowanych głównie turystom oraz osobom chcącym wyrwać się z miejskiej dżungli w trakcie weekendu. Kiedy temperatura zaczyna spadać wiadomym jest, że to te tereny jako pierwsze zostaną zasypane śniegiem, na długo zanim dotrze on do miasta.

11High heyday pala...
Nie Lis 24, 2013 6:25 pm
Pathology Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

PRZEDMIEŚCIAJak sama nazwa głosi, lekko oddalone od centrum, a jednak ściśle należące do Galensville. Im dalej od centrum tym mniej znaleźć można bloków i kamienic, na rzecz szeregowych domków jednorodzinnych, o równo przyciętych trawnikach i białych płotkach.

00
Brak nowych postów

JEZIORONa północ znajduje się ogromne jezioro, ulubione miejsce do organizowania libacji przez miejscową młodzież, punkt rekreacji i trzecie miejsce na liście najczęstszych przyczyn śmierci w mieście (miejsce drugie zajmuje niewierność małżeńska).

00