You are not connected. Please login or register

Wzór (NADNATURALNI)

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wzór (NADNATURALNI) on Czw Lis 14, 2013 4:15 pm

Kod:
[b]Godność:[/b]
[b]Pseudonim:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Orientacja:[/b]
[b]Zawód:[/b]

[b]Ranga:[/b]
[b]Pochodzenie:[/b]
[b]Rola:[/b]

[b]Charakter:[/b]
[b]Wygląd: [/b]

[b]Moce:[/b]
[b]Ciekawostki:[/b]
Godność: Prawdziwe imię naszej postaci.

Pseudonim: Imię i nazwisko, którym postać posługuje się na co dzień (niewymagane)

Wiek: Naprawdę trzeba to wyjaśniać?

Orientacja: Z racji tematyki forum wybór jest raczej ograniczony. Do wyboru w związkach między przedstawicielami jednej płci mamy kilka standardowych pozycji - Seme (strona dominująca), seke (woli dominować, ale to nie reguła), ume (zazwyczaj jest grzeczny i uległy, chociaż miewa swoje momenty), albo uke (strona uległa).  To tylko luźne wytyczne, możecie opisywać preferencje postaci jak tylko się wam zamarzy, byleby było to zrozumiałe dla osób trzecich.

Zawód: Bo każdy musi jakoś zarabiać na życie. No, i trzeba dbać o pozory.

Ranga: Określająca rasę lub funkcję postaci w mitach i podaniach jej dotyczących.

Rola: Dokładny opis genezy postaci. Jej rola dla świata, dla ludzi, jej moce, pozycję w hierarchii... Udowodnijcie, że wiecie o czym piszecie.

Pochodzenie: Miejsce, z którego wywodzi się nasza postać. Może być to miejsce urodzenia (w przypadku postaci śmiertelnych), lub teren, na którym go czczono.

Charakter: Minimum dziesięć rozbudowanych zdań. Przedstawcie nam postać!

Wygląd: Minimum dziesięć zdań opisujący wygląd ludzkiej formy postaci, oraz dokładny opis jej "oryginalnego" wyglądu, jeżeli takowy posiada.

Moce: Tutaj opisujemy potwierdzone w podaniach moce i zdolności postaci.

Ciekawostki: Wszystko, czego nie zamieściliście wyżej. To, z czym nasza postać sobie radzi, co lubi, czego nie znosi, na co jest uczulona... Co tylko chcecie.

Bóstw, bożków i pochodnych tworzyć można wielu, pamiętajac jedynie o racjonalności i logice. Wszelkie twory typu wilkołaki, wampiry, trytony, nimfy, driady i tym podobne mają jednak ograniczoną ilość do dwóch sztuk - samca[mężczyzny] i samicy [kobiety] ze względu na zabawę mitami o bogach i bóstwach właśnie. Nie ograniczajcie swojego wyboru do standardowych treści. Prosimy o nie mieszanie wierzeń (powstrzymać się parzalsta od umieszczania Kali w Egipcie Faraonów) oraz o odnoszenie się do przekazów dostępnych dla ogółu (w celu weryfikacji w procesie srawdzania i akceptacji karty).

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach