You are not connected. Please login or register

Grupy

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Grupy on Pon Lis 11, 2013 6:53 pm

  LUDZIE
  Do tej grupy należy każdy przeciętny obywatel Galensville. Zazwyczaj ludzie nie mają zielonego pojęcia o tym, że sympatyczny sąsiad z góry jest trytonem, a dyrektorka szkoły, do której chodzi jego młodsza siostrzyczka to tak naprawdę Atena. Oczywiście zdarzają się wyjątki. Różne rzeczy dzieją się na świecie i czasami taki szary zjadacz chleba musi stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością, w której bóg to ktoś, kto może ci nadepnąć na nogę w kolejce do kasy, albo (co gorsza) może ci być winny grosika. jednak do tego momentu żyją spokojnie z dnia na dzień, będąc bliżej "nieistniejącego", niż wielu w ogóle śmiałoby przypuszczać.


  NADNATURALNI
  Czyli całe to niecodzienne towarzystwo chodzące bezkarnie po ulicach. Bogowie mniejsi i więksi, opisywane w starych legendach potwory, w które nikt tak naprawde nie wieży, zapomniane idee, którym kiedyś wyznawcy stworzyli fizyczne ciała poprzez siłę swojego oddania, a nawet postacie ze starych bajek. Wszyscy oni nie tylko istnieją. Oni mieszkają spokojnie pośród ludzi, ciesząc się owym brakiem większego zainteresowania. Czasy twardo stojących na ziemi realistów są dla nich najlepszym prezentem, w końcu nawet, gdy któremuś z nich się coś wymsknie, to ludzie i tak wytłumaczą to sobie w "logiczny" sposób. Wielu z nich na dobre zlało się ze społeczeństwem i z powodzeniem udaje śmiertelników, chociaż zapewne znaleźliby się i tacy, którzy z chęcią przypomnieliby światu, dlaczego dawniej drżano przez samą myśl o ich gniewie.


  ŁOWCY
  Tajne stowarzyszenie stróżów ludzkości. Łowcy od zarania dziejów zajmują się systematycznym zmniejszaniu liczby stworzeń nadnaturalnych (swoją drogą to oni jako pierwsi użyli tego terminu), które szkodzą chociażby jednemu człowiekowi. Kilka największych klanów aktualnie żyje w ciągłym stresie spowodowanym beztroskim hasaniem bogów i potworów na całym świecie, a cały ten chaos nieco utrudnia łowy zgodne z kodeksem. Sprawia to, że potwory coraz mniej przejmują się istnieniem Łowców i czuje się coraz bardziej bezkarnie, choć większość z nich pragnęłaby uniknąć bliskiego spotkania trzeciego stopnia ze srebrnym sztyletem z trzynastego wieku między żebrami.

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach