You are not connected. Please login or register

Regulamin

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Regulamin on Pon Lis 04, 2013 6:11 pm

    1. O G Ó L N Y
1.1. Rejestracja na forum jest równoważna z akceptacją poniższego regulaminu, a jego nieznanie nie zwalnia gracza z nieprzestrzegania go.
1.2. Punkty regulaminu mogą ulec zmianom.
1.3. Forum jest o tematyce yaoi (miłość męsko-męska) oraz yuri (miłość damsko-damska). Prosimy mieć to na uwadze.
1.4. Na forum dopuszczalne są sceny erotyczne, nawet szczegółowe opisy, tak więc wszyscy poniżej 18 roku życia wchodzą tu na własną odpowiedzialność.
1.5. Do rozpoczęcia gry fabularnej konieczne jest założenie karty postaci, która musi zostać zaakceptowana przez osobę do tego upoważnioną. Bez zaakceptowanej karty nie wolno prowadzić sesji.
1.6. O ile postacie mogą sobie skakać do gardeł na każdym kroku, kłótnie między użytkownikami nie są mile widziane. Jeśli chcecie na siebie powarczeć, róbcie to poza forum. Nie psujmy innym humoru. Użytkownicy którzy mimo to będą się kłócić i nie zareagują na zwrócenie im uwagi przez innych graczy czy administrację, musza liczyć się z tym, że zostaną ukarani.
1.7. Administrator to także człowiek, więc jak każdemu może się zdarzyć pomyłka czy niedyspozycja. Trzeba się z tym pogodzić.
1.8. Reklamowanie innych for jest dozwolone tylko i wyłącznie w przeznaczonym do tego temacie.

    2. S E S J E
2.1. Sesje zazwyczaj prowadzone są przez dwie osoby, ale nikt nie zakazuje pisania z większą ilością osób.
2.2. Sesje piszemy w czasie przeszłym, trzeciej osoby liczby pojedynczej, np. zrobiła krok w tył. .
2.3. Po zakończeniu sesji konieczne jest wpisanie na końcu postu - z/t, czyli z tematu. Jest to znak, że dana sesja jest skończona, bądź przeniesiona. W tym drugim wypadku dobrze by było, gdyby do kontynuacji był podany link~
2.4. NIE można zabijać cudzych postaci, chyba, że jej właściciel wyrazi na to zgodę, a cała sytuacja zostanie zatwierdzona przez administrację.
2.5. Zakazuje się tworzenia wszechpotężnych postaci. Nawet bogowie mają ograniczenia i wady. Wszelkiego typu "God Mode", kontrolowanie akcji innych użytkowników, czy używanie potężnych mocy jest zakazane.
2.6. Nick = imię lub pseudonim postaci. Żadnych nicków typu: kaśka1995, zośqa, eMoO MaRtYnKaA, dziunia123. Tacy użytkownicy zostaną potraktowani jak spam i usunięci bez uprzedzenia.

    3. A W A T A R Y
3.1. Awatar użytkownika powinien przedstawiać postać z anime, mangi bądź fantasy. Nie dopuszcza się używania zdjęć, lub bardzo realistycznych rysunków.
3.2. Niedopuszczalne są awatary postaci realnych. Żadnych piosenkarzy, modelek, aktorek i tym podobnych.
3.3. Awatar powinien mieć wymiary 250px szerokości na 420px wysokości.
3.4. Nie zakazuje się tworzyć awatarów które trochę więcej pokazują, ale dbajmy o dobry smak. Żadnych wulgarnych aktów czy pornografii.

    4. P O D P I S Y
4.1. Podpis nie powinien rozciągać forum, a jego maksymalna, dopuszczalna długość to 400 szerokości.

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach