ForumTematyPostyOstatni Post
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek00
Brak nowych postów

ZASADYKażdy zdaje sobie sprawę z tego, że regulamin jest na forum jedną z najważniejszych rzeczy. Do czego odwołujemy się, gdy jakiś użytkownik wydaje sie nam nieprzyjemny i najchętniej zobaczylibyśmy go na pocztówce z podpisem pozdrowienia z Gułagu? Do regulaminu. Bo jeżeli łamie zawarte w nim święte przykazania... Administracja potrafi być zawzięta, zaufajcie nam. I tłumaczenie się starym, dobrym "ale ja niczego nie czytałem, ja o niczym nie wiem" tylko pogorszy sytuację.

23Podpisy
Pon Lis 11, 2013 11:58 pm
Pathology Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

LEKSYKONCo, gdzie, jak, po co i dlaczego. Odpowiedzi na wszystkie (a przynajmniej taką mamy nadzieję) pytania znajdziecie właśnie w tym dziale. Nie trzeba tłumaczyć, że bez przyswojenia znajdujących się tutaj tematów gra na forum jest dość trudna i usłana marudzącą kadrą rządzącą, więc... Pokonajcie na chwilę swoje błogie lenistwo i poczytajcie. Wiemy, że to trudne, nam też się nie chciało.

33Fabuła
Czw Lis 14, 2013 7:18 pm
Cinnamon Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

OGŁOSZENIACentrala informacyjna na forum. Tutaj administracja pisze do użytkowników, użytkownicy do administracji, użytkownicy do użytkowników, administracja do Boga z prośbami o pomoc i siłę - jest tutaj wszystko, co dotyczy naszego radosnego kółka forumowego. Jeżeli macie jakieś pomysły czy zażalenia, to jest miejsce, w którym powinniście o tym mówić.

22Nieobecności
Czw Lis 14, 2013 8:17 pm
Cinnamon Zobacz ostatni post